बागलुङ हटियाका नविन गाैतमकाे हत्यारा पक्राउ

-


     हिडन खबर    
     माघ २५ गते २०८० मा प्रकाशित


बागलुङ / बागलुङ जिल्लाकाे गलकाेट नगरपालिका वडा नम्बर ९ बस्ने २४ बर्षिय युवा नविन गाैतमका हत्यारालाइ प्रहरीले पक्राउ गर्न सफल भएको छ ।

मध्यपहाडी लाेकमार्ग अन्तर्गत बडगाउमा सडक छेउको नालीमा स्थानीय मित्रलाल गाैतमकाे २४ बर्षिय छाेरा नविन गाैतम उत्तानो अवस्थामा मृत फेला परेपछि जिल्ला प्रहरी कार्यालय बागलुङले अनुसन्धान गरि गुल्मी जिल्ला मुसिकाेट नगरपालिका १ घर भइ हाल गलकाेट नगरपालिका ९ बस्ने २५ बर्षिय राजु भनिने तजेन्द्र महतलाई पक्राउ गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका सुचना अधिकारी मदन केसीले बताए ।

गलकाेट नगरपालिका ९ रेष्टुरेन्टमा काम गर्ने तेजेन्द्र महत
नविन गाैतम बिच मदिरा सेवन गरि भनाभन भइ बिवाद हुदा
भिरबाट धकेलेर मारेको बयान दिए पछि मध्यपहाडी राजमार्ग बाट पक्राउ गरि जिल्ला अदालत बागलुङमा म्याद थप गरि अनुसन्धान गरेको केसीले बताए ।

घटनाको जानकारी भए लगत्तै प्रहरी टाेली परिचालन भइ घटनाको अनुसन्धान शुरू गरेको घटना स्थलदेखी ७० मिटर तल मृतकले लगाउने गरेको चप्पल फेला परेपछि अनुसन्धान गरिएकाे थियोे प्रहरीले दुई मै घटनाको नजिक पुग्न सफल भएकाे छ ।